Minimalizm i nowoczesność – nowa kolekcja lamp podłogowych PETIT

Delikatnie rozproszone światło tworzy we wnętrzu subtelny nastrój, dlatego warto umieścić w salonie czy sypialni lampę stojącą, która pomoże stworzyć atmosferę wypoczynku i relaksu. W ofercie marki Nowodvorski Lighting pojawiła się nowa propozycja – lampy PETIT. To unikalna kolekcja, obejmująca podstawy do lamp podłogowych oraz szeroką gamę abażurów w różnych kształtach i kolorach.

Przy tworzeniu domowej, przytulnej atmosfery bardzo ważny jest dobór odpowiedniego oświetlenia. Oprócz oświetlenia centralnego, zapewniającego odpowiednią do komfortowego wykonywania codziennych czynności ilość światła, w pomieszczeniach mogą pojawić się także dodatkowe, pełniące dekoracyjną funkcję źródła światła. Lampy podłogowe to pomysł na efektowny wystrój wnętrza i doskonałe rozwiązanie na wieczór – nie dają tak dużej ilości światła jak lampy sufitowe, a delikatnie rozjaśniają pomieszczenie, co wprowadza atmosferę komfortu, spokoju i wypoczynku.

Kolekcję PETIT cechuje duża różnorodność, która pozwala na skompletowanie lampy stojącej zgodnie z własnymi upodobaniami i stylem wnętrza.

Do wyboru mamy dwa rodzaje podstaw utrzymane w uniwersalnej kolorystyce – czarnej i białej. Wysokość podstaw wynosi 128 cm, a przewód zasilający z włącznikiem nożnym o długości 170 cm umożliwia ustawienie lampy w dogodnym miejscu. Podstawy PETIT przystosowane są do wymiennych źródeł światła E27 o maksymalnej mocy 40 W. Tego rodzaju rozwiązanie sprawia, że użytkownik wybierając samodzielnie źródło światła w łatwy sposób może uzyskać w swoim wnętrzu charakter światła jaki preferuje.

Dopełnienie podstaw stanowią eleganckie abażury, wykonane z miękkiego aksamitu lub gładkiej tkaniny o charakterze naturalnego płótna. Abażury dostępne są w trzech kształtach: walca (PETIT A), stożka (PETIT B) oraz tuby (PETIT C).

Lampa podłogowa

Na szczególną uwagę zasługuje też zróżnicowana kolorystyka abażurów. Wśród nich znajduje się aż 7 propozycji. Każdy z nich dostępny jest w kolorze białym, czarno-złotym i jasnoszarym.

Dodatkowo, interesujące wersje kolorystyczne tkanin zastosowano w abażurach PETIT A – aksamit w kolorach: pastelowego różu oraz butelkowej zieleni i granatu z dodatkiem złota. Kolekcję PETIT A dopełnia abażur w uniwersalnym kolorze ciemno szarym wykonanym z tkaniny o wyraźnym, grubym splocie.

Dzięki różnorodności zastosowanych materiałów i bogatej kolorystyce, lampy z kolekcji PETIT to doskonały dodatek do wnętrz minimalistycznych, jak i aranżacji w stylu nowoczesnym,
a także neoklasycznym czy nawet glamour.

Podstawy i abażury lamp PETIT bardzo dobrze komponują się z innymi kolekcjami marki Nowodvorski Lighting: Cone, Barrel, Cameleon Cone oraz Cameleon Barrel co umożliwia stworzenie różnorodnej, ale spójnej przestrzeni.

Nowa kolekcja lamp podłogowych PETIT marki Nowodvorski Lighting to optymalne rozwiązanie dla osób poszukujących pięknych, ponadczasowych lamp podłogowych,
które podkreślą wyjątkowy charakter wnętrz.

Lampa stojąca różowa

Kolekcja Petit
Podstawa do lampy stojącej PETIT BLACK 8346
Cena brutto: 159,00 zł
Podstawa do lampy stojącej PETIT WHITE 8345
Cena brutto: 159,00 zł
Abażur PETIT A WHITE 8343
Cena brutto: 79,00 zł
Abażur PETIT A GRAY/A 8337
Cena brutto: 139,00 zł
Abażur PETIT A GRAY/Z 8332
Cena brutto: 97,00 zł
Abażur PETIT A PINK 8340
Cena brutto: 119,00 zł
Abażur PETIT A BLACK/GOLD 8333
Cena brutto: 89,90 zł
Abażur PETIT A GREEN/GOLD 8334
Cena brutto: 157,00 zł
Abażur PETIT A BLUE/GOLD 8344
Cena brutto: 159,00 zł
Abażur PETIT B WHITE 8342
Cena brutto: 87,00 zł
Abażur PETIT B GRAY/Z 8336
Cena brutto: 115,00 zł
Abażur PETIT B BLACK/GOLD 8338
Cena brutto: 129,00 zł
Abażur PETIT C WHITE 8341
Cena brutto: 79,00 zł
Abażur PETIT C GRAY/Z 8335
Cena brutto: 159,00 zł
Abażur PETIT C BLACK/GOLD 8226
Cena brutto: 89,90 zł

Firma Nowodworski jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W 2017 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 350 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowodworski Sp.j.
ul. Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel. +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy