Reklama

Portal Dla Domu to miejsce, w którym dzielimy się poradami i inspiracjami dotyczącymi tematów związanych z domem – zaczynając od budowy, przez aranżowanie i dekorowanie pomieszczeń, kończąc na planowaniu otoczenia i ogrodu. Nasze artykuły zawierają praktyczne wskazówki, dzięki którym z pozoru trudne do wykonania czynności stają się banalnie proste, a problemy, z którymi nie mogliśmy sobie poradzić, zostają rozwiązane. Jesteśmy po to, by pomagać tworzyć wygodną i piękną przestrzeń.

Najpotrzebniejsze i najciekawsze informacje przekazujemy różnymi kanałami. Tworzymy dla Was artykuły publikowane na portalu, inspirujemy na Instagramie oraz na Facebook. Dzięki temu mamy szansę dotrzeć do jeszcze większej grupy odbiorców i poszukujących ciekawych, wartościowych treści.

Wiemy, że wielu specjalistów z różnych dziedzin dotyczących budowania i urządzania domu oraz planowania ogrodu także chce podzielić się swoją wiedzą lub polecić konkretne, przydatne produkty czy usługi. Dlatego wychodzimy z ofertą współpracy w postaci publikacji artykułów sponsorowanych.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Uwaga!

Nie jesteśmy zainteresowani publikacją materiałów prasowych, dlatego prosimy o ich nieprzesyłanie.

Redakcja Portalu Dla Domu

ul. Poznańska 62/74

60-853 Poznań

tel. + 48 534 554 826

redakcja@dladomu.com.pl