Home Artykuły sponsorowane Wirtualne studio podłóg wineo – prosty sposób na idealnie dopasowaną podłogę

Wirtualne studio podłóg wineo – prosty sposób na idealnie dopasowaną podłogę

6 min czytania
0
0
44
Wizualizacja podłóg

Wybór materiału do aranżacji podłogi to jeden z najważniejszych etapów podczas projektowania lub metamorfozy wnętrz, ponieważ nawierzchnia często stanowi bazę i punkt wyjścia dla reszty stylizacji. Marka wineo postanowiła pomóc klientom w znalezieniu idealnego wzoru i koloru posadzki, uruchamiając na swojej stronie wirtualnej studio podłóg. Aplikacja działa w oparciu o realne zdjęcia użytkowników, dzięki czemu tworzone wizualizacje pokazują, jak dokładnie wybrana nawierzchnia będzie się prezentowała w ich domowych wnętrzach.

Każdy, kto choć raz mierzył się z wyzwaniem, polegającym na kompleksowej aranżacji wnętrza wie, jak trudnym zadaniem jest harmonijne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów wyposażenia. Często okazuje się bowiem, że z pozoru idealny materiał wykończeniowy w rzeczywistości nie do końca współgra z resztą wystroju i zaburza całą stylistykę pomieszczenia. Marka wineo postanowiła wyeliminować ten problem, oferując swoim klientom możliwość wirtualnego sprawdzenia, jak konkretna podłoga będzie prezentowała się w ich domach. Udostępniona na stronie producenta aplikacja w łatwy i szybki sposób przygotowuje wizualizację nawierzchni w oparciu o fotografie wgrane przez użytkowników. Wystarczy zrobić telefonem zdjęcie pomieszczenia lub też załadować je z pamięci komputera, a następnie wybrać z listy jeden z setek dostępnych w asortymencie wineo wzorów paneli laminowanych, winylowych lub elastycznych biopodłóg PURLINE. Wirtualne studio podłóg automatycznie naniesie pożądany dekor na zaprezentowaną na grafice przestrzeń, a ponadto pozwoli na zmianę układu paneli, wprowadzenie dodatkowego dekoru lub porównanie ze sobą różnych propozycji. W aplikacji można zatem nie tylko przetestować standardowe sposoby ułożenia podłogi, jak pasy, szachownica czy jodełka, ale również tworzyć własne, kreatywne kompozycje, na przykład przy wykorzystaniu niezwykle oryginalnych paneli w formie płytek z linii wineo 800 tile. Warto dodać, że wirtualne studio podłóg wineo umożliwia przygotowanie wizualizacji nawierzchni również osobom, które są dopiero na etapie planowania nowego mieszkania i nie posiadają własnych zdjęć. W aplikacji dostępne są gotowe projekty domowych pomieszczeń, urządzonych w różnorodnej stylistyce, na których można przetestować swoje pomysły.

Wineo wizualizacja podłóg

Wirtualne studio podłóg wineo to bezpłatna aplikacja, z której korzystać można na komputerze i urządzeniach mobilnych bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Nie jest konieczna rejestracja ani pobranie dodatkowego oprogramowania. Aplikacja dostępna jest na stronie: https://www.wineo-polska.pl/studio-podlog-floorviewer.

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy funkcjonują obecnie pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i know-how obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Windmöller Polska Sp. z o.o.
ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
Kontakt dla prasy: 71 374 02 60
Kontakt dla portali internetowych: 71 374 02 60 do 61
www.wineo-polska.pl
www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Ola Kądziołka
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Fornir kamienny – tapeta z naturalnego kamienia

Fornir kamienny znajduje się na rynku od około 10 lat, jednak dopiero ostatnimi czasy możn…