Wirtualne studio podłóg wineo – prosty sposób na idealnie dopasowaną podłogę

Wybór materiału do aranżacji podłogi to jeden z najważniejszych etapów podczas projektowania lub metamorfozy wnętrz, ponieważ nawierzchnia często stanowi bazę i punkt wyjścia dla reszty stylizacji. Marka wineo postanowiła pomóc klientom w znalezieniu idealnego wzoru i koloru posadzki, uruchamiając na swojej stronie wirtualnej studio podłóg. Aplikacja działa w oparciu o realne zdjęcia użytkowników, dzięki czemu tworzone wizualizacje pokazują, jak dokładnie wybrana nawierzchnia będzie się prezentowała w ich domowych wnętrzach.

Każdy, kto choć raz mierzył się z wyzwaniem, polegającym na kompleksowej aranżacji wnętrza wie, jak trudnym zadaniem jest harmonijne dopasowanie do siebie poszczególnych elementów wyposażenia. Często okazuje się bowiem, że z pozoru idealny materiał wykończeniowy w rzeczywistości nie do końca współgra z resztą wystroju i zaburza całą stylistykę pomieszczenia. Marka wineo postanowiła wyeliminować ten problem, oferując swoim klientom możliwość wirtualnego sprawdzenia, jak konkretna podłoga będzie prezentowała się w ich domach. Udostępniona na stronie producenta aplikacja w łatwy i szybki sposób przygotowuje wizualizację nawierzchni w oparciu o fotografie wgrane przez użytkowników. Wystarczy zrobić telefonem zdjęcie pomieszczenia lub też załadować je z pamięci komputera, a następnie wybrać z listy jeden z setek dostępnych w asortymencie wineo wzorów paneli laminowanych, winylowych lub elastycznych biopodłóg PURLINE. Wirtualne studio podłóg automatycznie naniesie pożądany dekor na zaprezentowaną na grafice przestrzeń, a ponadto pozwoli na zmianę układu paneli, wprowadzenie dodatkowego dekoru lub porównanie ze sobą różnych propozycji. W aplikacji można zatem nie tylko przetestować standardowe sposoby ułożenia podłogi, jak pasy, szachownica czy jodełka, ale również tworzyć własne, kreatywne kompozycje, na przykład przy wykorzystaniu niezwykle oryginalnych paneli w formie płytek z linii wineo 800 tile. Warto dodać, że wirtualne studio podłóg wineo umożliwia przygotowanie wizualizacji nawierzchni również osobom, które są dopiero na etapie planowania nowego mieszkania i nie posiadają własnych zdjęć. W aplikacji dostępne są gotowe projekty domowych pomieszczeń, urządzonych w różnorodnej stylistyce, na których można przetestować swoje pomysły.

Wineo wizualizacja podłóg

Wirtualne studio podłóg wineo to bezpłatna aplikacja, z której korzystać można na komputerze i urządzeniach mobilnych bezpośrednio w przeglądarce internetowej. Nie jest konieczna rejestracja ani pobranie dodatkowego oprogramowania. Aplikacja dostępna jest na stronie: https://www.wineo-polska.pl/studio-podlog-floorviewer.

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy funkcjonują obecnie pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i know-how obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Windmöller Polska Sp. z o.o.
ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
Kontakt dla prasy: 71 374 02 60
Kontakt dla portali internetowych: 71 374 02 60 do 61
www.wineo-polska.pl
www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy