Home Artykuły sponsorowane Roboty sprzątające Neato – sprawdź zalety!

Roboty sprzątające Neato – sprawdź zalety!

4 min czytania
0
0
332
Neato - roboty sprzątające

Na rynku znajdziemy wiele urządzeń sprzątających i wiele reklam zachęcających do ich zakupu. Okazuje się jednak, że Neato Robotics  przebijają innych producentów, wdrażając nowe technologie i zwiększając funkcjonalność urządzeń sprzątających. Taki właśnie jest robot  Neato, który ma wiele zalet.

Krzewicielem nowoczesnych robotów sprzątających jest Neato Robotics, czyli amerykańska firma, która w swoich laboratoriach stworzyła model z dodatkowymi funkcjami ułatwiającymi proces sprzątania. Już od 2010 roku cieszy użytkowników inteligentnym systemem, który skanuje pomieszczenia, dojedzie w każdy kąt i poradzi sobie z każdym rodzajem podłóg. Zaraz wyjaśnimy, jak to działa.

Idealna czystość

To najważniejszy punkt, który sprawia, że Neato góruje nad innymi firmami. Unikalny kształt robota oraz większa, niż w innych markach szczotka robią świetną robotę. Litera D, jaką stworzyła firma, zwiększa diametralnie zasięg urządzenia. Wielu z was dotychczas borykało się z problemem gorszych modeli, które zamiast odkurzyć, jedynie omiatały, pozostawiając większą ilość nieczystości w miejscach mniej dostępnych. Ale nie Neato. Większa szczotka umożliwia dotarcie do granic ścian i kątów gwarantując idealną czystość bez konieczności nanoszenia ręcznych poprawek. Wszystkie nieczystości trafiają do pojemnego zbiornika, który wystarczy opróżnić po zakończonej pracy.

Ważne mapowanie

W laboratorium powstała sztuczna inteligencja, która umożliwia mapowanie przestrzeni. Po pierwszym włączeniu odkurzacz rozpoczyna zapamiętywanie terenu. Dzięki temu po kolejnym włączeniu unikniemy poobijania mebli bądź utknięcia odkurzacza w miejscu dla niego niedostępnym. Po całym procesie praca robota sprzątającego jest jeszcze bardziej efektowna i szybsza, ponieważ omija elementy wyposażenia wnętrza, a skupia się jedynie na samej podłodze. 

Neato do wszystkiego

Robot sprzątający Neato to nowoczesny odkurzacz do każdego miejsca. Dzięki dwóm trybom pracy mamy możliwość odkurzenia paneli, terakoty, a nawet chodnika, czy dywanu. Specjalnie skonstruowana szczotka poradzi sobie także z sierścią zwierząt zbierającą się w grubych puszystych dywanach. Nie bez przyczyny ma tyle pozytywnych opinii. 

Inteligenty dom z odkurzaczem

Za pomocą prostej aplikacji możemy włączyć urządzenie z każdego miejsca, by wrócić do posprzątanego mieszkania. Jednocześnie mamy możliwość ustawienia indywidualnie miejsc, które wymagają czyszczenia bez konieczności sprzątania całego domu, co jest jego niebywałą zaletą.

Zdecydowanie i niezaprzeczalnie Neato różni się od odkurzaczy innych firm i zasługuje na pozytywną rekomendację.

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Mateusz Kowalski
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Nowość! JEDNOLITY KONCEPT PRODUKTÓW DO PODŁÓG One Flooring Range – inteligentne rozwiązania do podłóg

Oferta Bostik została wzbogacona o kolejne produkty do podłóg, wpisując całość tej kategor…