Wirtualny showroom wineo – poznaj świat podłóg bez wychodzenia z domu

Decyzja o wyborze materiału do aranżacji podłogi nigdy nie jest prosta. Jeżeli jednak nie ma możliwości bezpośredniego obejrzenia produktu, porównania ze sobą różnych rozwiązań i rozmowy z doradcą to staje się ona jeszcze trudniejsza. Na szczęście z pomocą może przyjść nowoczesna technologia i wirtualna rzeczywistość, co doskonale udowadnia nowe rozwiązanie marki wineo – interaktywny showroom, dostępny od niedawna na stronie producenta.

Pandemia koronawirusa i wprowadzone w związku z nią obostrzenia sprawiły, że od ponad roku nasze życie niemal w całości toczy się w czterech ścianach własnych domów. Codziennością stał się home office, nauka zdalna i zakupy online, ponieważ względy bezpieczeństwa przez długi czas nie pozwalały na spotkania w większym gronie czy odwiedzanie sklepów, marketów i galerii handlowych. Odwoływane były także wszelkie wystawy i targi wyposażenia wnętrz, gdzie można było bezpośrednio zapoznać się z najlepszej klasy produktami i nowościami w branży wykończeniowej. Wirtualny showroom wineo powstał specjalnie z myślą o projektantach, sprzedawcach i prywatnych inwestorach, którzy szukają wiedzy i inspiracji wnętrzarskich. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i przyjaznego, intuicyjnego interfejsu każda zainteresowana osoba może prosto, wygodnie i bez wychodzenia z domu, poznać aktualne nowości z oferty marki wineo, obejrzeć filmy na temat podłóg, ich właściwości i montażu, a także przeczytać wiele inspirujących wskazówek projektowych.

Spacer indywidualny lub podróż z przewodnikiem

Interaktywna przestrzeń showroomu wineo zaprojektowana została na bazie modelu tradycyjnego salonu pokazowego, stąd też podzielono ją na kilka sekcji tematycznych. Wśród nich znalazła się między innymi sala szkoleniowa z materiałami video, wystawa nowych produktów i hol, w którym można zapoznać się z właściwościami podłóg wineo. Ponadto wydzielone zostały także specjalne strefy dla architektów i sprzedawców. Każdy gość może swobodnie „spacerować” po showroomie, odwiedzając interesujące go sekcje według indywidualnych preferencji lub też skorzystać z opcji wirtualnego przewodnika. Jak jednak dostać się do środka? Wirtualny showroom wineo odwiedzić można poprzez przeglądarkę internetową dowolnego komputera, tabletu czy smartfona. Nie trzeba w tym celu instalować żadnego programu – wystarczy odwiedzić stronę internetową www.wineo-polska.pl i znaleźć sekcję „Wirtualny salon wystawowy” lub wejść bezpośrednio na https://showroom.wineo.de/. Wszystkie materiały, w tym filmy i katalogi, dostępne są w dwóch wersjach językowych: angielskiej i niemieckiej.

Wirtualny showroom to jeden ze sposobów marki wineo na dotarcie do swoich klientów w czasie pandemii i zaprezentowanie im swoich nowości. W najbliższym czasie producent planuje również projekt „Roadshow Caravan”, czyli podróż przez Europę z wyjątkową przyczepą, w której będzie można na żywo obejrzeć produkty wineo i w bezpiecznych warunkach porozmawiać z przedstawicielami marki. Wyprawa zaplanowana jest w okresie od maja do października 2021.

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy funkcjonują obecnie pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i know-how obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Windmöller Polska Sp. z o.o.
ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław
Kontakt dla prasy: 71 374 02 60
Kontakt dla portali internetowych: 71 374 02 60 do 61
www.wineo-polska.pl
www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy