Umyte okna bez smug – czy odkurzacze do szyb działają?

Mycie okien nie należy do najłatwiejszych zadań. Wszystko przez to, że na świeżo wyczyszczonej powierzchni lubią pojawiać się smugi oraz plamy. Domowe sposoby mogą okazać się skuteczne, jednak nie zawsze dają efekt wow. Na szczęście na rynku istnieją specjalne urządzenia do perfekcyjnego mycia okien.

Czym są odkurzacze do szyb?

Odkurzacz do szyb jest to urządzenie, dzięki któremu pozbędziesz się brudu z takich powierzchni jak kafelki, szyby, kabina prysznicowa czy lustra. Ich nazwa wzięła się od ich działania. Zasysają one wodę z detergentem oraz ściągają ją przy pomocy specjalnej nakładki, która dodatkowo zbiera dokładnie cały brud. Fenomenem tego typu odkurzaczy jest fakt, że dzięki dokładnemu osuszeniu powierzchni, nie pozostają na niej smugi czy niechciane plamy. Urządzenie jest poręczne, a akumulatorowe zasilanie daje gwarancję nieprzerwanej pracy przez dłuższy czas. Kupując odkurzacz do szyb z akcesoriami, możesz dodatkowo ułatwić sobie pracę, np. na większej wysokości.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze odkurzacza do szyb?

Aby cały proces mycia okien przebiegał komfortowo i skutecznie, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii przy wyborze urządzenia. Przede wszystkim efektywność. W odkurzaczach do szyb mierzy się ją za pomocą czasu, w którym urządzenie metr kwadratowy powierzchni ze szkła. Najbardziej wydajne odkurzacze, są w stanie pracować nieprzerwanie przez około 35 minut. Dodatkowo duże znacznie ma waga. Im cięższy produkt, tym trudniej o długi czas sprzątania i tym samym zadowalające rezultaty. Komfortowe rozwiązanie to zakup odkurzacza do szyb w wersji z akcesoriami. Takie urządzenie znajdzie również zastosowanie przy czyszczeniu łazienki i stanie się bardziej opłacalne. Dobre jakościowo odkurzacze mają wymienne ssawki i działają nawet w niecodziennych warunkach. Zbierają wodę nawet z powierzchni poziomych i znajdujących się nad głową. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat odkurzaczy do szyb, wejdź na stronę https://www.leifheitsklep.pl/pl-pl/.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy