Ukryte drzwi PIU Aluminium Line 4.2

Drzwi ukryte z drewnianym skrzydłem i aluminiową ościeżnicą model 4.2, znakomicie łączą się ze stylem współczesnych wnętrz. Ukryty aluminiowy cokół harmonizuje ze ścianą. Paleta modnych, stonowanych kolorów drzwi w gotowym wykończeniu to jeden z trendów inspirowanych naturą.

Gdzie najlepiej sprawdzą się drzwi ukryte?

Skrzydło drewniane z aluminiową ościeżnicą to innowacyjne rozwiązanie, które sprawdzi się w nowoczesnym mieszkaniu, gabinecie, a także biurze. Największą zaletą drzwi ukrytych PIU Aluminium Line 4.2 jest to, że możemy je zastosować do każdego wnętrza, ponieważ dostępne są aż w czterech kolorach, a dodatkowo można je pomalować dowolną farbą lub nałożyć na nie tapetę. Klient może wybrać skrzydło w gotowym wykończeniu (białe, antracytowe i czarne), do pomalowania farbą o kolorze ściany lub dowolnie wybraną tapetą. Ograniczyć nas może tylko własna wyobraźnia.

Ukryte drzwi PIU Aluminium Line 4.2

Nowoczesne drzwi ukryte

Dużą zaletą oferowanych przez PIU Design drzwi ukrytych PIU Aluminium Line 4.2 jest to, że Klienci mogą je dostać praktycznie od ręki. Jeżeli zależy Wam na szybkim remoncie lub odświeżeniu swojego mieszkania i nie chcecie czekać miesiącami na zamówione przez Was drzwi – ta propozycja będzie najlepszym rozwiązaniem!

Idealne drzwi do Twojego wnętrza

Drzwi ukryte z aluminiową ościeżnicą i drewnianym skrzydłem to najlepsza propozycja dla małych mieszkań. Wtapiając się w ścianę, tworzą spójną powierzchnię i wyniku tego mamy optycznie zwiększoną przestrzeń. Natomiast przy większym metrażu drzwi ukryte z aluminiową ościeżnicą pozwolą nam ukryć przejścia do dodatkowych pomieszczeń, w tym przypadku najlepiej sprawdzą się jako wejście od garderoby, łazienki, spiżarni kuchennej. Drzwi ukryte PIU Aluminium Line idealnie łączą się z listwami cokołowymi PIU, które   wtapiają się w ścianę, po wypełnieniu jej płytką, parkietem lub płaskownikiem aluminiowym – Klienci uzyskują minimalistyczny efekt idealnie gładkich ścian.

Gdzie najlepiej sprawdzą się drzwi ukryte?

Akcesoria PIU Design

Wybierając swoje wymarzone drzwi w PIU Design macie możliwość doboru dopasowanych indywidualnie dodatkowych akcesoriów, takich jak: klamki, które są elementem biżuteryjnym drzwi, czy listwy przypodłogowe aluminiowe, ukryte. Detal, który ma znaczenie.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy