Seria Organic – minimalizm inspirowany naturą

Zmiana czasu z letniego na zimowy sprawia, że na zewnątrz wcześniej robi się ciemno i więcej czasu spędzamy w domu. Warto zadbać o odpowiednie lampy, które wprowadzą do wnętrza nie tylko właściwą ilość światła, ale też będą wyglądać elegancko i stworzą wyjątkową atmosferę. Seria Organic od Nowodvorski Lighting to przykład idealnego połączenia nowoczesnego designu z praktyczną funkcjonalnością.

Unikalny klimat domu wyczuwalny jest już od progu – w momencie otwarcia drzwi wejściowych ukazuje się prywatna przestrzeń, będąca odzwierciedleniem stylu życia jej mieszkańców. Jako pierwszy uwagę przykuwa przedpokój, w którym może znajdować się piękna szafa lub wieszak na ubrania, stylowe lustro czy kolekcja rodzinnych zdjęć. Ponieważ jest to z reguły pomieszczenie o niewielkim metrażu i z małą ilością naturalnego światła, właściwe oświetlenie odgrywa tu bardzo ważną funkcję. Warto zadbać o to, by lampy sufitowe wyglądały lekko i nowocześnie, dostarczając jednocześnie potrzebną ilość światła o odpowiedniej barwie.

Oświetlenie - Natura

Seria Organic od Nowodvorski Lighting to idealna propozycja dla osób ceniących minimalizm, piękno i funkcjonalność. Oryginalne plafony sufitowe o opływowym kształcie przykuwają uwagę, nie zajmując jednocześnie zbyt wiele miejsca. Dzięki temu znakomicie sprawdzą się zarówno w przedpokoju oraz w korytarzu, jak i w pokoju dziecka lub nastolatka.

Niepowtarzalny design jest inspirowany naturą, a kształt lamp nawiązuje do formy kamienia. Na uwagę zasługuje także bardzo wysoka jakość – produkty wykonane są z eleganckiej, stali lakierowanej w kolorze czarnym lub białym, co nadaje całości minimalistyczny charakter.

W ofercie marki dostępne są zarówno lampy z pojedynczym źródłem światła (Organic Black I oraz Organic White I), jak i z potrójnym (Organic Black III oraz Organic White III). Dzięki temu można dostosować rodzaj oświetlenia do metrażu powierzchni, zapewniając bardzo dobrą widoczność bez efektu olśnienia. Średnica lamp z pojedynczym źródłem światła wynosi 20,5 cm, a ich wysokość to tylko 2,75 cm. Lampy Organic Black III oraz Organic White III mają tę samą wysokość, natomiast ich średnica wynosi 39,5 cm.

Nowodvorski Lighting zapewnia także dostępność wymiennych źródeł światła do lamp z serii Organic – BULB GX53 LED 8W, z kątem świecenia 120 stopni, CRI 80 i temperaturą barwową 3000K lub 4000K. Seria Organic to unikalna propozycja dla każdego, kto ceni minimalizm i ponadczasowy design.

Firma Nowodworski jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W 2017 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 350 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce
i w Europie Środkowo-Wschodniej.

Nowodworski Sp.j.
ul. Bojemskiego 11
42-202 Częstochowa
Tel. +48 343449110
www.nowodvorski.com
nowodvorski@nowodvorski.com

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy