Schody metalowe modułowe – proste i funkcjonalne rozwiązanie dla każdego

Schody metalowe doskonale nadają się do montażu zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Schody metalowe modułowe dzięki połączeniu modułów dają możliwość optymalnego dostosowania ilości potrzebnych stopni. Za ich pomocą możesz stworzyć wiele różnorodnych wariantów, które spełnią Twoje oczekiwania. Jakie jeszcze zalety w sobie kryją?

Prosty montaż

Ich prosta konstrukcja sprawia, że montaż jest naprawdę przyjemny, a więc każdy sobie z nim poradzi. Nie są potrzebne do tego zadania specjalistyczne umiejętności czy fachowa pomoc. Szczegółowa instrukcja z pewnością wystarczy do samodzielnego montażu. W zależności od wysokości otrzymujemy określoną liczbę stopni o takich samych wymiarach oraz elementy wsporcze. Za pomocą modułów można w szybki i prosty sposób postawić schody. Moduły utwierdza się do ściany, wspornika lub bezpośrednio do siebie. Dodatkowo zbędne są wszelkie przygotowania konstrukcyjne z uwagi na ich samonośną konstrukcję. Istotny jest również fakt, że z tego rodzaju schodów można korzystać od razu po zamontowaniu.

Korzystna cena i uniwersalność zastosowania

Schody metalowe są naprawdę tanie. Jest to spowodowane miedzy innymi powtarzalnością elementów. Oferowane przez firmę PEKABET schody modułowe, metalowe dają gwarancję najwyższej jakości. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych laserowych urządzeń poszczególne elementy są wykonywane z dużą dokładnością i precyzją. To pozwala na idealne dopasowanie, co przekłada się na szybki i bezproblemowy montaż. Poza tym wykonane stopnie można wykończyć takimi materiałami jak drewno czy płytki ceramiczne lub kamienne, a także szkłem. Takie rozwiązanie pozwala na wiele różnorodnych możliwości aranżacyjnych. Tak naprawdę stosując schody metalowe możemy dopasować je wielu różnych stylów. W zależności od naszych upodobań i preferencji otrzymamy schody do naszego wnętrza.

Wysoka jakość

Wykorzystanie najnowocześniejszych technologii oraz materiałów dobrej jakości pozwala na uzyskanie solidnego produktu, który posłuży przez wiele lat w nienaruszonym stanie. Lekkość konstrukcji wynika z faktu iż stal charakteryzuje się dużą nośnością oraz wytrzymałością, a więc schody wcale nie muszą być masywne, aby spełniały swoją rolę. To również daje szerokie możliwości aranżacyjne, które nie przytłoczą pomieszczenia, ale jednocześnie zapewnią bezpieczeństwo i trwałość. Warto postawić na produkt o precyzyjnym i solidnym wykonaniu, aby cieszyć się pięknymi schodami przez długi czas i uniknąć problemów podczas ich montażu.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy