Rolety antywłamaniowe oraz inteligentny dom – 2 nowoczesne rozwiązania dla domu

Rolety antywłamaniowe zapewnią Twojej rodzinie spokój podczas nieobecności w domu, ułatwiając ochronę dobytku przed kradzieżą. Z kolei inteligentny dom daje możliwość zarządzania elementami wyposażenia na odległość, co czyni codzienne życie prostszym.

  1. Rolety antywłamaniowe ochronią dom przed włamaniem
  2. Inteligentny dom – nowoczesne rozwiązanie dla domu

Wraz z rozwojem technologii powstaje wiele rozwiązań, które mogą ułatwić codzienne życie. Zarządzanie inteligentnym domem na odległość, przy pomocy specjalnej aplikacji to duże ułatwienie w codziennym życiu. Z kolei rolety antywłamaniowe zapewniają spokój podczas nieobecności w domu, bo chronią przed włamaniem.

Rolety antywłamaniowe ochronią dom przed włamaniem

Rolety zewnętrze nie tylko tłumią dźwięki dochodzące z ulicy i regulują wpadanie promieni słonecznych. Wybierając rolety antywłamaniowe zadbasz o bezpieczeństwo i ochronisz dom przed włamaniem podczas nieobecności domowników. Są one wykonane z aluminium i cechuje je duża trwałość. Prowadnice mają wzmocnioną konstrukcję, co uniemożliwia ich odgięcie oraz wyciągnięcie profili. Również kurtyna rolety ma mocną konstrukcję, dzięki czemu nie uszkodzi się podczas uderzenia. Rolety antywłamaniowe są też wzmocnione w listwie dolnej, co sprawia, że pancerz jest sztywny i stabilny. Specjalny mechanizm zapobiega też podniesieniu kurtyny rolet. Istotne jest również to, że rolety są łatwe w obsłudze i odporne na warunki atmosferyczne. Różnorodna kolorystyka pozwala dopasować rolety do budynku.

Inteligentny dom – nowoczesne rozwiązanie dla domu

Sterowanie wybranymi elementami wyposażenia domu na odległość to bardzo przydatna funkcja, która potrafi uczynić codzienne życie łatwiejszym. Inteligentny dom to sterowanie wszystkimi urządzeniami za pomocą specjalnej aplikacji, co jest bardzo łatwe i praktyczne. Rolety, drzwi wejściowe, oświetlenie, alarm, brama, klimatyzacja, ogrzewanie – to tylko niektóre elementy, jakimi możesz zarządzać na odległość. Obsługa jest bardzo prosta, więc każdy z domowników sobie z tym poradzi. Jak to działa? Za pośrednictwem smartfona, tabletu czy komputera z dostępem do internetu, wydajesz odpowiednie polecenie, które zostaje przekazane do serwera, a następnie do centrali w Twoim domu. Centrala przesyła polecenie danym urządzeniom i zostaje ono od razu wykonane. Dostajesz też informację zwrotną o wykonaniu zadania. W ten sposób na odległość możesz wykonać wiele potrzebnych czynności domowych, takich jak opuszczenie rolet w słoneczny dzień czy włączenie ogrzewania przed powrotem do domu.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy