Podłogi winylowe wineo 800 – panele premium dla kreatywnych

Panele winylowe szturmem podbiły polskie domy i od kilku sezonów należą go grona najchętniej wybieranych materiałów do aranżacji podłogi. Taka popularność to przede wszystkim zasługa ich trwałości, odporności i funkcjonalności, jednak duże znaczenie mają także kwestie wizualne. Nowa kolekcja paneli wineo 800 jeszcze wyżej podnosi poprzeczkę, stawianą podłogom winylowym, oferując aż 42 innowacyjne wzory w 8 różnorodnych formatach, w tym absolutnie wyjątkowe dekory z kategorii „craft”.

Panele wineo 800 wood XL dostępne są w wersji do klejenia i na click, dzięki czemu stanowią doskonałą propozycję dla osób ceniących praktyczne rozwiązania.

Fot. wineo

Aranżacja wnętrz to dziedzina, w której kreatywność dekoratora często bywa ograniczona przez właściwości dostępnych na rynku produktów. Nierzadko bowiem interesujące, oryginalne wizje zostają odrzucone tylko dlatego, że żaden materiał wykończeniowy nie jest w stanie jednocześnie spełnić najwyższych standardów jakościowych i wizualnych. Panele z kolekcji wineo 800 są w stanie sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom. Produkty z tej linii mają bowiem udoskonaloną powierzchnię poliuretanową i warstwę użytkową o grubości 0,55 mm, co klasyfikuje je jako wariant premium, a do tego wyróżniają się niespotykaną wcześniej różnorodnością wzorów i formatów. Wśród nich są klasyczne propozycje, inspirowane wyglądem najlepszych gatunków drewna (wineo 800 wood i wineo 800 wood XL), wzory wizualnie nawiązujące do kamienia i betonu (wineo 800 stone), a także jednokolorowe dekory, doskonale imitujące płytki ceramiczne w formacie L, XL i XXL (wineo 800 tile). Całkowitym zaskoczeniem mogą być natomiast wzory z linii wineo 800 craft, wśród których znalazły się między innymi intrygujące mozaiki i smukłe deski. Dzięki nim realizacja nawet najbardziej śmiałych projektów będzie nie tylko możliwa, ale wręcz dziecinnie prosta. Co więcej, wszystkie panele wineo 800 do montażu na klej można swobodnie ze sobą łączyć, uzyskując fantastyczne kompozycje wzorów i kolorów, w tym szachownice i kratki, pasy i jodełki. Dzięki temu podłoga w całym domu lub biurze może mieć indywidualny charakter, a jednocześnie być spójna w kontekście użytego materiału – bez konieczności łączenia na jednej przestrzeni drewna, paneli, kafli i kamiennych płytek.

Panele winylowe z kolekcji wineo 800 przeznaczone są do montażu we wszystkich pomieszczeniach, również we wnętrzach z ogrzewaniem podłogowym i o podwyższonej wilgotności, czyli w łazienkach i kuchniach. Jeżeli chodzi o montaż to podłogi wineo 800 wood, wood XL i stone dostępne są w wersji do klejenia i na click, panele wineo 800 tile i craft przeznaczone są natomiast jedynie do klejenia.

 

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/

Windmöller Polska Sp. z o.o. to polski oddział niemieckiego koncernu, będącego połączeniem  Windmöller Flooring oraz WITEX – firmy z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokogatunkowych podłóg, należącej do grona współwynalazców podłogi laminowanej. Obie firmy funkcjonują obecnie pod jedną, wspólną marką WINEO®, która gromadzi w sobie kompetencje i know-how obu producentów zdobywając uznanie wśród odbiorców na całym świecie.

Windmöller Polska Sp. z o.o.

ul. Mińska 38, 54-610 Wrocław

Kontakt dla prasy: 71 374 02 60

Kontakt dla portali internetowych: 71 374 02 60 do 61

www.wineo-polska.pl

www.facebook.com/WineoPasjaTworzenia

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy