Panele podłogowe imitujące płytki – dlaczego warto?

Płytki podłogowe, choć uważane za bardzo trwałe, to jednak nie są niezniszczalne. Tak jak wiele przedmiotów poddawanych intensywnej eksploatacji z czasem podlegają naturalnemu zużyciu. Nieuchronny ząb czasu sprawia, że tracą swój połysk, wykruszają się i stają się nieestetyczne. Jakim trwałym i efektownym materiałem można je zastąpić? W tym artykule udowadniamy, że idealnie do tego celu nadają się nowoczesne panele winylowe. To produkty nowej generacji, które w niczym nie ustępują tradycyjnej ceramice.

Panele podłogowe imitujące płytki — charakterystyka

Nie da się ukryć, że wysoki połysk jest nadal bardzo trendy. Lustrzany blask płytek ceramicznych prezentuje się atrakcyjnie, a gładka, lśniąca powierzchnia doskonale się sprawdzi w każdej przestrzeni. Nowoczesne winyle znakomicie zastąpią płytki, oferując swoim użytkownikom nieskazitelny połysk, ale to nie jedyna ich zaleta. Do ważnych ich atutów należą także:

  • wysoka klasa ścieralności,
  • 100% wodoodporność,
  • możliwość instalacji na ogrzewaniu podłogowym,
  • możliwość montażu na twardych powierzchniach,
  • redukcja poziomu hałasu
  • wolność od szkodliwych dla zdrowia związków — ftalanów i formaldehydu,
  • wygodny i prosty montaż na klik,
  • stabilność wymiarowa,
  • właściwości wodoodporne,
  • komfort użytkowania i łatwość do utrzymania w czystości

Designerskie panele imitujące płytki

Panele marki The Floor posiadają wszystkie wymienione powyżej zalety. To produkty wyposażone w twardy niczym skala rdzeń ceramiczny, który zapewniają im najwyższe parametry wytrzymałościowe. Panele podłogowe imitujące płytki posiadają oryginalne podłoże e-marble, które jest produkowane w Niemczech, co jest sekretem ich niebywałej trwałości. Dzięki takim elementom konstrukcyjnym winyle służą niestrudzenie przez wiele lat, zachwycając swoim nienagannym wyglądem. Należy podkreślić, że w ofercie The Floor znajdują się panele nie tylko z lustrzanym połyskiem, ale także bardzo atrakcyjne wizualnie wersje matowe. W kolekcji znajdziesz uniwersalne biele, modne szarości i elegancką czerń.

Czy tylko panele imitujące kafle ceramiczne?

Chociaż panele imitujące płytki ceramiczne cieszą się dużą popularnością, to jednak wiele osób wybiera winyle o innych strukturach powierzchni. Marka The Floor oferuje także winyle imitujące drewno, w tym ponadczasowy wzór w jodełkę oraz panele fotograficznie wręcz odwzorowujące beton i kamień. Szczególnie ten ostatni wzór jest godny uwagi, ponieważ prezentuje się designersko i naturalnie. Dzięki temu znakomicie pasuje do aranżacji zarówno klasycznych, jak i industrialnych i loftowych. Jeżeli chcesz się przekonać o wysokich walorach wizualnych i użytkowych płytek imitujących kamień, zapraszamy po więcej informacji – https://the-floor.pl/stone/.

Nowoczesne panele podłogowe imitujące płytki doskonale się sprawdzą w każdym pomieszczeniu. Można je zainstalować w pomieszczeniach o zwiększonej wilgotności, takich jak kuchnia i łazienka, ale także w przestrzeniach intensywnie eksploatowanych, w tym o charakterze komercyjnym. Panele marki The Floor to odpowiedź na wysokie potrzeby współczesnych użytkowników.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy