Odkurzasz… leżąc na kanapie! 5 powodów, dlaczego warto kupić odkurzacz automatyczny

Chcesz mieć czyste i lśniące podłogi w całym domu, bez Twojego udziału? Odkurzać i myć podłogi jednocześnie? Chcesz oszczędzać czas i siłę i zajmować się tym, co dla Ciebie najważniejsze?

Szybko i łatwo odkurzaj w domu z pomocą robota sprzątającego!

Odkurzanie? Znowu?

Codziennie w kuchni robisz posiłki dla całej rodziny. Na podłogę spadają okruszki, a Twoja poranna kawa czasami się rozleje.

Masz futrzaka, którego sierść „ozdabia” podłogi i dywany w całym domu. W korytarzu masz ślady błota i ziarenka piasku, które przychodzą do domu na Twoich butach.

Przez okno wpadają pyłki i inne zanieczyszczenia, które bezlitośnie osiadają na podłodze. Jednym słowem, brud zbiera się wszędzie.

Nie cierpisz odkurzania, ale nic nie poradzisz na to, że w domu szybko się brudzi. Odwlekasz sprzątanie i szukasz wymówek.

Po powrocie z pracy marzysz o tym, żeby spędzić czas z rodziną i porządnie się zrelaksować. W Twoim rozkładzie dnia nie ma miejsca na codzienne odkurzanie.

To prawda, że sprzątanie jest męczące i zabiera mnóstwo czasu. Bolą Cię plecy i ręce, a im większe masz mieszkanie, tym więcej podłóg jest do posprzątania.

Daj się wyręczyć w odkurzaniu! Skup się na tym, co dla Ciebie najważniejsze i pozwól działać odkurzaczowi automatycznemu.

Dlaczego warto mieć odkurzacz automatyczny? 5 największych zalet

Roboty sprzątające coraz częściej goszczą w naszych domach. Dlaczego są tak popularne? Czy są warte swojej ceny? Sprawdź to!

Oszczędzasz czas i siłę

Spędzasz czas z rodziną, zajmujesz się swoim hobby albo odpoczywasz, kiedy Twój robot odkurza. Jest samodzielny i możesz go uruchamiać nawet codziennie.

Oszczędzasz siłę i pieniądze. Ciężki odkurzacz zostawiasz w schowku i nie kupujesz nowych worków do niego. Roboty sprzątające mają specjalny zbiornik na kurz, który łatwo i higienicznie opróżniasz. Jest łatwy w utrzymaniu czystości. Opłukujesz go wodą!

Robot bezpiecznie odkurza w Twoim domu. Programujesz go, a on powoli przesuwa się po podłodze, zbierając zanieczyszczenia. W sprawnym przemieszczaniu się po pokoju pomagają mu czujniki. Dzięki nim omija schody i przeszkody, na przykład meble.

Niektóre roboty działają nawet 4 godziny na jednym naładowaniu. Wysprząta Ci cały dom!

Odkurza i myje podłogę jednocześnie

Łatwo i szybko pozbywa się kurzu, włosów, sierści i plam z podłogi. Robot może mieć funkcję 2w1, czyli odkurzać i myć podłogi na mokro. Wygodne rozwiązanie!

Skutecznie usuwa nawet zaschnięte plamy. Niektóre odkurzacze mają lekko wibrującą podkładkę myjącą, dzięki temu są maksymalnie skuteczne. Nie ma litości dla plam!
Odkurzacz automatyczny sprząta dywany i wykładziny. Szczotki robota dokładnie zbierają brud, sierść i włosy nawet z grubych dywanów z długim włosiem.

Jest bezprzewodowy i kompaktowy

Robot odkurza bezpiecznie, bez plączących się kabli. Ładujesz akumulator do pełna i pozwalasz mu działać.

Precyzyjnie sprząta pod meblami. Jest płaski i odkurza tam, gdzie głowica klasycznego odkurzacza się nie mieści.

Jest cichy

Czytasz książkę, oglądasz film, a Twoje dziecko śpi, kiedy odkurzacz sprząta. Urządzenie jest ciche (zazwyczaj mają około 55 – 65 dB), nie przeszkadza Ci w codziennych czynnościach i nie straszy zwierząt w domu.

Dla porównania klasyczny odkurzacz hałasuje na poziomie 80 dB.

Sprząta według harmonogramu

Ustawiasz plan pracy robota według własnych potrzeb i stylu życia. Zlecasz mu odkurzanie, kiedy nie ma Cię w domu. Po powrocie z pracy Twoje podłogi są wysprzątane. Odkurzacz może pracować w wybrane przez Ciebie dni tygodnia i o ustalonej godzinie.
Sprząta efektywnie dzięki funkcji mapowania pomieszczeń. Niektóre modele odkurzaczy wykrywają pokoje i obiekty w środku, co usprawnia ich pracę.
Wyznacz robotowi obszar do sprzątania. To ty decydujesz, gdzie ma sprzątać dzięki funkcji wirtualnej ściany. Robot automatyczny odkurza dokładnie tam, gdzie tego chcesz.

Najlepszy robot sprzątający. Ranking

Szukasz odkurzacza automatycznego, który ma funkcję mopa? Chcesz kupić robota, który poradzi sobie z grubymi dywanami? A może zależy Ci na maksymalnie cichym odkurzaczu, który sprząta podłogę, kiedy Twoje dziecko śpi? Zobacz ranking najlepszych robotów sprzątających na portalu TrafionyZakup.pl, a na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy