Mop Automatyczny Hizero – sprawdź możliwości!

Co się łatwiej sprząta? Mieszkanie w bloku o niewielkim metrażu czy dom jednorodzinny o dużej powierzchni? Jedna i druga opcja ma swoje wady i zalety. Małe mieszkanie z reguły szybciej się brudzi, a przestronny dom ma z kolei więcej pomieszczeń, a co za tym idzie więcej wysiłku trzeba włożyć w utrzymanie go w czystości. W mniejszym mieszkaniu trzeba na ogół sprzątać częściej, a w większym domu trochę rzadziej. 

Nie ulega jednak wątpliwości, że w jednym i drugim przypadku, gdy korzystamy z tradycyjnego mopa i odkurzacza, sprzątanie jest dosyć czasochłonne i wymaga sporego nakładu pracy. Dokładne oczyszczenie podłóg wymaga bowiem częstego wymieniania wody, ponieważ w przeciwnym razie, zanurzając w wiadrze po raz kolejny mop, posadzkę nie tyle myjemy, co rozmazujemy na niej brud. W odkurzaczu natomiast należy zmieniać worki i czyścić filtry, by w miarę efektywnie działał, a i tak będzie się z niego wydostawała część kurzu. Wszystkie te czynności wymagają sporo zachodu i pochłaniają czas, a z efektami różnie bywa. 

Cztery w jednym 

Czy można w ogóle uniknąć tego uciążliwego sprzątania i mieszkać jednocześnie w czystym domu? Owszem, ale pod warunkiem zastąpienia tradycyjnego sprzętu do mycia podłóg innowacyjnym bionicznym mopem Hizero, który zamiata, myje, wyciera i suszy. Na pierwszy rzut oka wydaje się to nieprawdopodobne, że niewielkie i ważące zaledwie 4 kg urządzenie ma takie możliwości. Jednak to prawda, a i to jeszcze nie wszystko, gdyż mop elektryczny Hizero ma także opcję samooczyszczania się. 

Aby się o tych niezwykłych możliwościach parowego mopa Hizero przekonać, wystarczy go przetestować na zabrudzonej podłodze. Nadaje się zarówno do drewnianych parkietów i paneli, jak i terakoty. Piasek, psia sierść, rozsypany cukier? Zabrudzenia po rozlanej kawie, soku czy sosie? Elektryczny mop Hizero sobie z każdego rodzaju brudem poradzi, a po jego użyciu mamy czystą i suchą podłogę. 

Bliżej natury

Do umycia 100 metrów podłogi mopem Hizero wystarczy zaledwie 1 litr wody. Ale nie tylko z tego względu jest to ekologiczne urządzenie. Podłogę można nim dokładnie oczyścić, nie używając żadnych detergentów. To na pewno dobra informacja dla osób, które są alergikami oraz dla tych, którzy starają się żyć zgodnie z naturą i stosować jak najmniej chemikaliów w swoim domu. 

Czas to pieniądz 

Automatyczny mop Hizero to nie tylko oszczędność wody czy energii elektrycznej w porównaniu do posługiwania się tradycyjnym sprzętem do sprzątania, ale nade wszystko oszczędność czasu. I to znaczna, zważywszy że sprzątnięcie nim nawet sporej powierzchni liczy się w minutach, a nie godzinach

Mop Hizero, mimo swoich bezkonkurencyjnej wydajności, nie jest też urządzeniem skomplikowanym w obsłudze, ale w pełni intuicyjnym. Jego stosowanie można więc zacząć praktycznie od razu, bez potrzeby wnikliwego zapoznawania się z funkcjami i trybem działania. 

Biorąc pod uwagę ten punkt widzenia – czyli znaczną oszczędność czasu, który zamiast na sprzątanie można przeznaczyć na relaks – zakupienie mopa Hizero to nie wydatek, ale inwestycja w poprawę jakości życia.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy