Męski kawałek internetu

Męski kawałek internetu

Męski świat z pozoru może wydawać się zimnym i surowym miejscem, gdzie wszystko jest albo białe, albo czarne. W rzeczywistości mężczyźni to niezwykle interesujące osobowości, prowadzące życie pełne pasji i ukochanych hobby, które zwykle pochłaniają ich w całości. Dodatkowo mężczyźni to wybitni analitycy którzy, zanim coś zrobią, muszą koniecznie o tym przeczytać.

Stereotypom mówimy nie

Wydawać by się mogło, że mężczyźni nie lubią czytać, czy też niechętnie spędzają swój wolny czas w formie studiowania jakichkolwiek internetowych artykułów. Jednak są to tylko przestarzałe stereotypy, niemające nic wspólnego z tym, jacy naprawdę są współcześni panowie. Okazuje się, że wieczór lub popołudnie na ulubionym portalu może być nie tylko ciekawą formą relaksu, ale także nieocenionym źródłem wiedzy. Mężczyźni lubią zasięgnąć porady ze sprawdzonego źródła niemalże na każdy temat. Nie da się być ekspertem w każdej dziedzinie, dlatego ogólnotematyczny portal męski to niezwykle pożąda rzecz!

Portale dla kobiet i mężczyzn? Co za nuda!

Większość portali ogólnotematycznych zawiera treści poświęcone zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jednak w szczególności płeć męska uwielbia odwiedzać te miejsca, które są dedykowane specjalnie dla nich. Większość panów lubi przeczytać dobry artykuł dotyczący nowinek elektronicznych, ale niekoniecznie ucieszy go przewijający się obok tekst o najlepszych pudrach transparentach – to zrozumiałe. Mężczyźni coraz częściej poszukują w sieci miejsc przeznaczonych jedynie ich pasjom i zainteresowaniom bez zbędnego rozproszenia w postaci tematów „unisex”. Telewizja czy gazety są zbyt ogólnymi źródłami, by móc odnaleźć tam wystarczającą ilość soczystych informacji. Co więcej, dzisiejsze media masowego przekazu emanują zaskakująco dużą ilością kłamstw. Oglądanie wielu programów telewizyjnych wymaga niezwykłej umiejętności filtrowania informacji tak, by rozpoznać, co jest zgodne z prawdą. Co z czasopismami? Większość z nich ogranicza się do tematyki motoryzacyjnej, militarnej, wędkarskiej czy jedynie technologicznej. A przecież mężczyźni szukają także porad dotyczących ubioru i dobrego wyglądu, przez co często są zmuszeni do buszowania pomiędzy stronami damskich portali.

Cały męski świat w jednym miejscu

W poszukiwaniu dobrego portalu skierowanego jedynie do mężczyzn trafiliśmy na mocnastrona.com i to był strzał w dziesiątkę! Dlaczego? Okazuje się, że cała witryna tworzona jest jedynie przez mężczyzn, którzy wnikliwie selekcjonują informacje ze świata nie tylko technologii, biznesu, sportu czy motoryzacji, ale także z działów kultura, czas wolny, dom i ludzie. Co więcej, całość treści poświęcona jest mężczyznom i tematom należącym do ich kręgu zainteresowań. Nie znajdziesz tam damskich wpisów przewijających się pomiędzy tematem porównującym najnowsze smartfony a wyborem opon do auta. Jednak pomimo to twórcy portalu nie zapomnieli o dziale dotyczącym męskiego wyglądu i obowiązujących trendów. Dlatego wniosek nasuwa się tylko jeden – panowie, pora pędzić na męską stronę. Posty świeże jak bułeczki czekają na przeczytanie.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy