Markiza solarna zaciemniająca VELUX – dopasowana do każdego domu!

Ostre słońce często doskwiera wielu domownikom, szczególnie jeśli okna są narażone na oddziaływanie promieni słonecznych przez wiele godzin w ciągu dnia. Czy można w jakikolwiek sposób pozbyć się tego problemu? Oczywiście, że tak! Wystarczy zamontować zewnętrzne markizy solarne – zaciemniające i blokujące ciepłe promienie słońca.

Niektóre rozwiązania stosowane w celu ochrony przed słońcem nie zawsze są skuteczne. Chcesz mieć pewność, że słońce nie będzie już uciążliwym problemem dla domowników?
W takim razie markiza solarna będzie strzałem w dziesiątkę! Ta świetnie zaciemnia pomieszczenia i realnie obniża temperaturę wewnątrz domu.

Solarna markiza – wiele funkcji w jednym produkcie!

Nowoczesna markiza solarna zaciemniająca VELUX to produkt, który skutecznie zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń mieszkalnych. Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie na poddaszu i umożliwia utrzymanie optymalnych warunków przez cały rok. Kilka korzyści wynikających z montażu solarnej markizy zaciemniającej od tej firmy to:

  • możliwość zaciemnienia pomieszczenia nawet w 100%,
  • brak widocznego okablowania,
  • energooszczędność, dzięki zasilaniu energią słoneczną,
  • mniejsze ryzyko nagrzewania się pomieszczeń na poddaszu – nawet o 93%,
  • wysoka jakość i precyzja wykonania.

Co więcej, markizy solarne zaciemniające są w pełni zdalnie sterowane, dzięki czemu możesz nimi zarządzać z dowolnego miejsca w swoim domu. To dobry wybór, chociażby na praktycznie zerowe koszty eksploatacji oraz prosty montaż. Markizy solarne VELUX są wysoce estetyczne, dzięki czemu tworzą spójne połączenie, np. z elewacją lub dachem domu.

Markiza solarna Velux a parametry techniczne. Co warto wiedzieć?

Innowacyjna markiza zaciemniająca solarna to produkt, który montuje się na zewnętrznej części okna, np. na poddaszu. System ma wbudowany silnik zasilany energią słoneczną.
To przekłada się na komfort użytkowania markizy oraz wydajną pracę, szczególnie po naładowaniu akumulatora w ciągu dnia.

Warto dodać, że w 100% naładowana bateria wystarcza nawet na 100 cykli podnoszenia
i opuszczania markizy.
Brak konieczności prowadzenia okablowania umożliwia montaż markizy solarnej nawet na oknach obsługiwanych wyłącznie manualnie.

Okna dachowe i markizy solarne Velux – montaż i ceny

Decydując się na nowoczesne markizy zaciemniające konieczna jest także inwestycja
w zintegrowane systemy okienne Velux.
Solarną markizę dopasowuje się pod konkretny rozmiar stolarki okiennej. Aby perfekcyjnie dopasować system zaciemniający, wystarczy odczytać kod z tabliczki znamionowej skrzydła okiennego.

Montaż markizy solarnej zaciemniającej powinien odbywać się pod okiem wykwalifikowanego specjalisty. Tylko wtedy można mieć pewność i pełną gwarancję, że zamontowany system markiz będzie działać sprawnie przez wiele lat.

Ceny katalogowe markiz zaciemniających z akumulatorami to wydatek od 1352 złotych
w górę zależnie od wybranego modelu. Czy warto zainwestować taką kwotę? Przez wzgląd na wieloletnie doświadczenie producenta oraz jakość wykonania – zdecydowanie tak!

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy