Home Artykuły sponsorowane Luksusowy dom ze Sterna Polska

Luksusowy dom ze Sterna Polska

5 min czytania
0
0
291
Sterna Polska - luksusowy dom

Hizero 4 in 1 Bionic Mop 

Szukasz urządzenia, które pomoże tobie w sprzątaniu zabrudzonej powierzchni? Idealnie trafiłeś, mop dzięki swoim bionicznym możliwościom oferuje bardzo dobre funkcje zamiatania, wycierania, mycia, suszenia oraz samooczyszczania. Premiera tego urządzenia odbiła się echem na całym świecie, zmieniając myślenie ludzi na temat czyszczenia podłóg. Bardzo łatwe użytkowanie oraz bardzo wielka wydajność oferuje nam ogromną wygodę i komfort podczas utrzymywania idealnego progu czystości w domach.

Wielka wygoda i same zalety

Bioniczny mop myje, suszy i sprząta podłogę w bardzo prosty sposób, wystarczy kilka ruchów i urządzenie oddziela zabrudzenie od brudnej wody co pozwala na zachowanie idealnej czystości. Hizero wprowadza sprzątanie na inny poziom, jest bardzo lekki, oraz cichy, emituje o wiele mniej hałasu niż odkurzacz. Jedyne co trzeba zrobić po zakończeniu sprzątania to opróżnić pojemnik ze śmieciami i wylać brudną wodę, która była używana w trakcie sprzątania. Wielką zaletą urządzenia jest jego prosta obsługa oraz bardzo zachęcający do zakupu design.

Innosteam Classic 

Od dzisiaj prasowanie nigdy nie będzie takie jak zawsze, produkt wprowadza prasowanie na inny poziom. Po wielu latach pracy szwajcarskich inżynierów został stworzony Innosteam, nowocześniejszy od poprzedników, wprowadzający przełom w tej dziedzinie. Wiele cech połączonych w prostocie wykonania i użytkowania wzbudza najwyższe poczucie wykonania estetycznego. Każde twoje ubranie będzie wyglądało lepiej niż zawsze.

Wyższa Technologia 

Innosteam został stworzony, przez eliminacje wad wszystkich poprzedników. W podanym produkcie znajdziemy ulepszenie technologii parowej, urządzenie jest gotowe do pracy po 30 sekundach. Możemy wlać każdy rodzaj wody oraz nie wymagane jest odkamienianie, czyszczenie i płukanie. Stopka wykonana z polimeru przystosowuje swoją temperaturę do prasowania każdego rodzaju tkaniny. Urządzenie rozpoznawalne jest ze swojej lekkości oraz bardzo dużej łatwości składania. Musisz mieć to w swoim domu.

Platiumed MAG 206 i MAG 202

Urządzenia, które przez swój profesjonalizm znajdują się w samej czołówce produktów medycznych. Powstałe po 30 latach dogłębnych badań prowadzonych przez specjalistów w tej dziedzinie. Zastosowanie estetyczne jak i lecznicze pozwolą na zabiegi w zaciszu własnego domu. Urządzenia Platiumed są niezbędne w placówkach medycyny sportowej i estetycznej. 

Urządzenia Platiumed są zastosowane w elektroterapii, magnetoterapii oraz terapii ultradźwiękowej. Są to urządzenia przenośne, w których możemy wykonywać dwie prace w jednym czasie, co potwierdza, że produkty przewyższają swoich rywali na rynku. W urządzeniach możemy znaleźć 43 programy elektroterapii, programy sportowe, ultradźwiękowe, kondycyjne oraz programy magnetoterapii. Platiumed usuwa bóle reumatyczne, zwalcza stany zapalne w organizmie, zmniejsza zmęczenie całego organizmu, walczy z cholesterolem, normalizuje napięcie mięśniowe oraz działa przeciwbólowo.

Wszystkie produkty znajdują się w sklepie Sterna Polska, polecanym przez klientów, w bardzo dobrych cenach, które usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego klienta. Sprawdź: http://sternapolska.pl/

Pokaż Więcej Powiązanych Artykułów
Load More By Mateusz Kowalski
Load More In Artykuły sponsorowane

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Nowoczesne lampki biurkowe Nowodvorski Lighting – minimalistyczny design, maksymalna funkcjonalność

W okresie jesienno-zimowym dni stają się pochmurne, a zmierzch zapada coraz szybciej. W ty…