Lampy CTLS NEA LED – spotkanie techniki z designem

Kto z nas nie marzy o oświetleniu, które jest piękne, pozwala w profesjonalny sposób podkreślić charakter wnętrza i które można dostosowywać do zmiennych potrzeb? CTLS NEA LED  Nowodvorski Lighting to lampy, które zachwycą piękną formą oraz szerokim wachlarzem możliwości aranżacyjnych i które doskonale sprawdzą się wszędzie tam, gdzie standard to zdecydowanie za mało.

Wierniejsze odwzorowanie kolorów, możliwość zmiany kąta świecenia, a nawet całej geometrii punktów świetlnych bez ingerowania w instalację elektryczną – to tylko niektóre z możliwości, którymi każdy z nas może się cieszyć dzięki CTLS NEA LED. Te nowoczesne lampy zostały stworzone specjalnie z myślą o zastosowaniu w obiektach komercyjnych, w których precyzyjnie dobrane parametry oświetlenia mają szczególne znaczenie, zmienna ekspozycja wymaga częstych modyfikacji, a strona estetyczna ma równie duże znaczenie co funkcjonalność. To doskonałe rozwiązanie dla przestrzeni ekspozycyjnych, placówek handlowych, obiektów użyteczności publicznej i wszystkich miejsc, w których chcemy uzyskać wyjątkowy efekt oświetleniowy.

CTLS NEA LED Nowodvorski Lighting to lampy, które zachwycą piękną formą oraz szerokim wachlarzem możliwości aranżacyjnych.

Fot. Nowodvorski Lighting

Technika

Lampy CTLS NEA LED dostępne są w mocy od 20 do 40 W oraz w dwóch temperaturach barwowych 3000 i 4000 K. W każdym z tych wariantów w zestawie z lampami mamy opcjonalny w montażu filtr przeciwolśnieniowy typu plaster miodu oraz trzy soczewki odpowiedzialne za kąt świecenia. Do wyboru mamy kąt 15° – dający wąski strumień precyzyjnego i skupionego światła doskonałego do punktowego podświetlenia i podkreślenia obiektów o szczególnej wadze, 23° o umiarkowanej średnicy strumienia i 36° zapewniający szerokie, jednorodne i rozproszone światło. Zależnie od potrzeb, soczewki możemy w dowolnym momencie wymieniać, zmieniając charakter wnętrza i rozkład światła w pomieszczeniu. Mamy też możliwość zmiany kierunku strumienia światła zarówno w płaszczyźnie pionowej w zakresie 180° oraz w poziomie o 355°, co pozwala skierować światło dokładnie tam, gdzie tego potrzebujemy.

Bardzo ważnym parametrem oświetlenia CTLS NEA LED jest także wysoki współczynnik oddawania barw CRI ≥ 90, pozwalający na bardziej rzeczywisty odbiór kolorów w sztucznym oświetleniu. To rozwiązanie szczególnie istotne przy ekspozycji produktów i wszędzie tam, gdzie wierne odwzorowanie barw może decydować o naszych wyborach. Wysoki współczynnik pozwala bardziej realnie ocenić wygląd produktu, pokazać jego rzeczywisty wygląd i uniknąć sytuacji, w których zrealizowany wydruk, czy zakupiony towar oglądany w naturalnym świetle przestanie spełniać nasze oczekiwania, co przekłada się na zadowolenie z naszych usług i oferowanych produktów.

Nowoczesne moduły świetlne o żywotności 50 000 godzin montowane w oprawach zapewnią też długotrwały okres użytkowania, a pięcioletnia gwarancja producenta potwierdza najwyższą jakość wykonania i zastosowanych rozwiązań.

Swoboda

CTLS NEA LED oferują jednak jeszcze większą swobodę niż dowolność w definiowaniu pojedynczych punktów świetlnych. Dzięki mocowaniu do szynoprzewodów zyskujemy także możliwość różnych typów instalacji – szynoprzewody możemy montować pod i natynkowo, jak również zawieszać na linkach, co daje pełną swobodę w pionowym rozmieszczeniu opraw oświetleniowych, także we wnętrzach o skomplikowanej geometrii sklepienia, czy ponadstandardowej wysokości. W dowolnym momencie możemy przesuwać oprawy wzdłuż szynoprzewodów, jak również możemy modyfikować geometrię całego układu zmieniając punkty zaczepu i przenosić całą instalację lub jej poszczególne fragmenty. Jeśli więc zmieni się rozkład pomieszczenia – mamy pełną dowolność w nowym mocowaniu podwieszonych lub natynkowych szynoprzewodów i rekonfiguracji oświetlenia bez konieczności ciężkich prac instalacyjnych.

Szerokie możliwości techniczne zamknięte zostały w minimalistycznej, eleganckiej formie, wpisującej się w najnowsze trendy projektowe.

Fot. Nowodvorski Lighting

Design

Szerokie możliwości techniczne zamknięte zostały w minimalistycznej, eleganckiej formie, wpisującej się w najnowsze trendy projektowe. Zarówno oprawy jak i szynoprzewody dostępne są w kolorze czarnym oraz białym i zostały wykonane z aluminium, zapewniającego wieloletnią trwałość bez żadnych zmian wizualnych. Aluminium jest też wyjątkowo lekkim materiałem, dzięki czemu lampy nie stanowią dużego obciążenia i nie ma problemów z ich mocowaniem także przy konstrukcjach o mniejszej nośności.

Subtelny design opraw CTLS NEA LED sprawdzi się zarówno w nowoczesnych przestrzeniach, w których będzie korespondował ze współczesnymi formami, jak i we wnętrzach bardziej klasycznych i zabytkowych, gdzie może stanowić doskonałe uzupełnienie oryginalnego oświetlenia budując osobną, współczesną płaszczyznę estetyczną. W ofercie Nowodvorski Lighting dostępne są również specjalne montowane do szynoprzewodów adaptery CTLS, do których możemy zamocować dowolne klosze i abażury spośród ponad stu utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce modeli Systemu Cameleon, które mogą być ciekawym akcentem czy zróżnicowaniem systemów świetlnych zbudowanych na bazie opraw z serii CTLS NEA LED. Taka opcja z pewnością ucieszy wszystkich tych, którzy lubią bawić się ciągłymi zmianami aranżacji i zaskakiwać nowym wystrojem.

Połączenie wyśmienitych parametrów technicznych zarezerwowanych dla profesjonalnych rozwiązań, ponadczasowa estetyka i elegancja oraz możliwość stałej swobody w kreacji sprawiają, że oprawy CTLS NEA LED sprawdzą się w każdych warunkach. Będą też znakomitą odpowiedzią na wyjątkowe potrzeby najbardziej wymagających użytkowników i pozwolą czerpać zadowolenie z podziału światła na strefy oraz wszystkich oferowanych możliwości.

 

Kolekcja CTLS NEA LED

CTLS NEA LED BLACK 40W, 4000K, 8745

Cena brutto: 595,00 zł

CTLS NEA LED BLACK 40W, 3000K, 8746

Cena brutto: 595,00 zł

CTLS NEA LED WHITE 40W, 4000K, 8747

Cena brutto: 595,00 zł

CTLS NEA LED WHITE 40W, 3000K, 8748

Cena brutto: 595,00 zł

CTLS NEA LED BLACK 30W, 4000K, 8750

Cena brutto: 549,00 zł

CTLS NEA LED BLACK 30W, 3000K, 8751

Cena brutto: 549,00 zł

CTLS NEA LED WHITE 30W, 4000K, 8752

Cena brutto: 549,00 zł

CTLS NEA LED WHITE 30W, 3000K, 8753

Cena brutto: 549,00

CTLS NEA LED BLACK 20W, 4000K, 8754

Cena brutto: 399,00 zł

CTLS NEA LED BLACK 20W, 3000K, 8755

Cena brutto: 399,00 zł

CTLS NEA LED WHITE 20W, 4000K, 8756

Cena brutto: 399,00

CTLS NEA LED WHITE 20W, 3000K, 8757

Cena brutto: 399,00 zł

 

Firma Nowodworski jest rodzinną firmą prywatną. Od 1994 r. spółka produkuje dekoracyjne oprawy oświetleniowe przeznaczone do obiektów mieszkalnych, hotelowych i gastronomicznych. W 2017 r. wyprodukowała i sprzedała ponad 1,3 mln sztuk lamp, a około 50% z tej liczby zostało wyeksportowane do ponad pięćdziesięciu krajów świata. Firma Nowodworski, zatrudniająca obecnie ponad 350 osób, jest liderem sektora dekoracyjnych opraw oświetleniowych w Polsce
i w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Nowodworski Sp.j.

ul. Bojemskiego 11

42-202 Częstochowa

Tel. +48 343449110

www.nowodvorski.com

nowodvorski@nowodvorski.com

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy