Filtry do rekuperatorów marki Zehnder teraz dostępne online

Firma Zehnder to międzynarodowy dostawca kompletnych rozwiązań dla zdrowego klimatu w pomieszczeniach, w tym wentylacji mechanicznej (rekuperacji). Marka uruchomiła nowy sklep internetowy z oryginalnymi filtrami do rekuperatorów ComfoAir Q. Platforma e-zakupowa umożliwia bezpośredni kontakt z klientami, oferując wysoką jakość usług. Sprawdź, jak to działa i dlaczego warto kupować filtry bezpośrednio u producenta.

Oryginalne filtry do rekuperatora ComfoAir Q

Centrala wentylacyjna Zehnder ComfoAir odpowiada za regulację ilości powietrza doprowadzanego i odprowadzanego w obrębie całego systemu wentylacji w budynku. Wyróżnia się bardzo wysokim stopniem odzysku ciepła m.in. dzięki imponującej sprawności oraz zaawansowanej automatyce. Jednostki Zehnder ComfoAir Q zapewniają najwyższe standardy wydajności i efektywności energetycznej oraz gwarantują czyste powietrze w pomieszczeniach.

Oryginalne filtry wykorzystywane w centrali wentylacyjnej Zehnder ComfoAir Q spełniają wymogi najnowszej normy dotyczącej filtrów powietrza – ISO 16890. Dzięki temu system wentylacji Zehnder efektywnie separuje z powietrza drobny pył, pyłki, kurz i alergeny oraz inne cząsteczki, które są szkodliwe dla zdrowia człowieka. Zanieczyszczenia powodują zaburzenia snu, gorsze samopoczucie oraz obniżoną koncentrację i sprawność. Co więcej, nasilają występowanie alergii, astmy i wielu innych chorób. Centrala wentylacyjna ComfoAir Q w połączeniu z oryginalnymi filtrami zapewnia świeże i czyste powietrze w pomieszczeniach w całym budynku.

Co więcej, oryginalne filtry do rekuperatora umożliwiają zrównoważoną i energooszczędną pracę systemów wentylacyjnych. Trzeba pamiętać, że od nich zależy także pełna sprawność działania centrali wentylacyjnej. Dlatego filtry należy regularnie kontrolować i wymieniać.

Filtry do Zehnder ComfoAir Q od producenta

Filtry Zehnder do rekuperatorów ComfoAir spełniają wymogi dotyczące klas pyłów, które określone są w normie ISO 16890. Producent oferuje filtry klasy G3 i G4 (filtry podstawowe) oraz F7 (zapewniające maksymalny poziom filtracji). Cechuje je dłuższa żywotność w porównaniu z filtrami konwencjonalnymi. Gwarantują także znacznie niższy poziom emisji hałasu podczas pracy jednostek wentylacyjnych.

Połączenie systemu wentylacyjnego z oryginalnym filtrem powietrza Zehnder zapewnia wysoki poziom jakości powietrza w pomieszczeniach. Dodatkowo cechuje się doskonałą efektywnością energetyczną, co pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji.

Filtr do rekuperatora Zehnder – gdzie kupić?

Oryginalne filtry do centrali wentylacyjnych Zehnder ComfoAir Q są obecnie dostępne w sklepie internetowym, który zyskał nowy wygląd. Klienci mają możliwość wygodnego zakupu produktów przez Internet, bez wychodzenia z domu przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Platforma e-zakupowa Zehnder cechuje się łatwym i szybkim składaniem zamówień.

Zamów już teraz filtry do rekuperatorów Zehnder w nowym e-sklepie:
https://filtershop.zehnder-indoorclimate.solutions/

Nowy sklep internetowy z filtrami Zehnder

Firma Zehnder z myślą o swoich klientach uruchomiła sklep internetowy w nowej odsłonie. Przejrzysta oraz intuicyjna platforma e-zakupowa zapewnia szybki i łatwy dostęp do oryginalnych filtrów do rekuperatorów ComfoAir.

Sklep internetowy z filtrami Zehnder gwarantuje najwyższą jakość bezpośrednio od producenta oraz szeroki wybór asortymentu. Klient ma zawsze pewność, że dostaje akcesoria do rekuperatora w pełni oryginalne, które właściwie spełniają swoją funkcję.

Marka Zehnder przykłada dużą wagę do wysokiej jakości obsługi i zadowolenia swoich klientów. Oferuje dogodne warunki płatności i dostawy. Za zakupione filtry można zapłacić kartą kredytową lub za pośrednictwem internetowego systemu płatności Przelewy 24. Platforma e-zakupowa gwarantuje szybką realizację wysyłki przesyłek dzięki współpracy z firmą kurierską.

Klienci mogą także liczyć na atrakcyjne rabaty przy zakupie większej ilości filtrów do rekuperatorów (niektóre modele). W przypadku 5 lub więcej zestawów jest to 5%, natomiast powyżej 10 to aż 10% mniej od ceny standardowej. Nowy sklep internetowy Zehnder zapewnia dostęp do oryginalnych filtrów.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy