Dlaczego warto kupić myjkę Karcher?

Z myjek ciśnieniowych korzysta coraz więcej osób. Znajdują swoje zastosowanie nie tylko w profesjonalnych firmach sprzątających czy różnych zakładach przemysłowych, ale także w prywatnych gospodarstwach domowych. Wśród urządzeń tego typu prym wiedzie niemiecka marka Karcher, która istnieje na rynku od przeszło 85 lat. Sprawdź, dlaczego warto kupić myjkę ciśnieniową Karcher!

Ciśnieniowa myjka Karcher – wysoka wydajność i efektywność

Pierwsza myjka Karcher wykorzystująca do czyszczenia podgrzaną wodę pod wysokim ciśnieniem powstała w 1950 roku. Na przestrzeni lat technologia zastosowana w urządzeniu była udoskonalana, a w ofercie producenta znalazły się także inne systemy czyszczące. Choć w ostatnim czasie na rynku pojawiło się wiele myjek ciśnieniowych, produkty Karcher odznaczają się znacznie większą wydajnością niż konkurencyjne urządzenia. Zastosowane w myjkach dysze pozwalają na skuteczne usuwanie brudu z różnych powierzchni, a jednocześnie redukują czas poświęcany dotychczas na mycie o jakieś 50%. Myjka wysokociśnieniowa wytwarza ciśnienie na poziomie do 160 barów, czyli 40 razy większe niż klasyczny wąż ogrodowy. Skoncentrowany strumień wody usuwa nawet trudne zabrudzenia. Do szczególnie uporczywych osadów wykorzystuje się wodę o temperaturze powyżej 60 stopni Celsjusza.

Szerokie zastosowanie, czyli jak możesz wykorzystać myjkę w swoim ogrodzie

Wydajność i wysoka efektywność urządzeń wysokociśnieniowych Karcher to nie jedyny powód, dla którego warto się nimi zainteresować. Myjka Karcher sprawdzi się do czyszczenia rozmaitych powierzchni w ogrodzie i na terenie wokół domu. Za jej pomocą błyskawicznie umyjesz karoserię samochodu, ogrodzenie, a nawet elewację budynku. Urządzenie możesz także wykorzystać, aby usunąć brud z mebli ogrodowych, maszyn i narzędzi. Myjka pozwoli ci przywrócić estetyczny wygląd zabrudzonym roletom zewnętrznym czy posadzce tarasowej. Woda pod wysokim ciśnieniem idealnie nadaje się również do usuwania mchów i porostów z kostki brukowej lub kamienia. To tylko niektóre z wielu zastosowań urządzenia Karcher! Im wyższa klasa produktu, tym większa jest jego efektywność i skuteczność. Do konserwacji dużych powierzchni, takich jak basen ogrodowy czy fasada budynku, polecana jest myjka klasy 7 – najwyższej. Natomiast do czyszczenia mniejszych elementów wystarczy Karcher K3. Szeroki wybór produktów o różnej mocy pozwala idealnie dopasować urządzenie do swoich potrzeb.

Czyszczenie powierzchni nigdy nie było łatwiejsze!

Każdy chciałby cieszyć się estetycznym terenem wokół domu. Może jednak wydaje ci się, że nie masz czasu, by regularnie dbać o swój ogród i taras. Myjka Karcher znacznie ułatwi ci to zadanie! Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze i może posługiwać się nim właściwie każdy. Ponieważ jest wyposażone w kółka i wygodną rączkę, nie musisz go dźwigać. Długi wąż pozwala myć powierzchnie znajdujące się w dużej odległości od źródła wody. Jeżeli wybierzesz myjkę z wymiennymi końcówkami, będziesz w stanie pozbyć się zabrudzeń z różnych płaszczyzn. Strumień wody możesz regulować w zależności od potrzeb. Bardziej rozproszony i napowietrzony wykorzystasz do umycia karoserii samochodu bez obawy, że lakier ulegnie uszkodzeniu. Natomiast skoncentrowany, punktowy strumień rotacyjny doskonale poradzi sobie z zaschniętymi, uporczywymi zabrudzeniami na porowatej powierzchni.

Podobne artykuły

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę, wpisz tu swoje imię

O nas

Dla Domu to portal o wnętrzach. Przekazujemy najważniejsze informacje dotyczące tego, jak wygląda budowa domu, urządzanie domu oraz planowanie i pielęgnowanie ogrodu. Urządzanie wnętrz to nasza pasja, dlatego prowadzony przez nas blog wnętrzarski pełen jest ciekawych pomysłów - zaczerpnij od nas inspiracje aranżacji wnętrz!

Najnowsze wpisy